Aktualne peticiątka
Petit Basset Griffon Vendeen

Aktualne peticiątka – Petit Basset Griffon Vendeen

Są Peticiątka!!!!

Mamy teraz na maluszki urodzone na początku sierpnia, które na przełomie września i października będą już mogły jechać do Nowych Rodzin. Mamy jeszcze wolne panienki – Nowe Domki, odezwijcie się!

Ojcem miotu został nasz champion Major Śląska Gwara, mamą Tosia Beta Plus, oboje przebadani i wolni od genu jaskry pierwotnej (POAG).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I jeszcze informacja z zaprzyjaźnionej hodowli: osoby szukające dorosłej, pięknej suczki hodowlanej mają aktualnie niepowtarzalną okazję zakupu. Mama naszego Majora Śląska Gwara, championka, wolna od POAG,  szuka nowego domu w swojej hodowli. Chętnie dam namiary, bo to miejsce które cenię i hodowcy którym ufam 🙂 

Dlaczego warto zdecydować się akurat na naszego Petitka?  Przecież jest tyle wspaniałych ras…

Bo Petit to nie tylko piesek atrakcyjny z wyglądu i oryginalny (wciąż rzadki w Polsce). Pozornie pies jak pies – ot, sympatyczny, inteligentny i towarzyski, psia klasyka. Z dodatkową zaletą, że można go trymować i nie gubi wtedy włosa.

Ale prawda jest taka, że nasze Petity są psami magicznymi.

Tacy Kosmaci Kosmici.

Bo Petit to miłość w czystej postaci. Bezgranicznie ufny, otwarty, czuły, ciepły i wrażliwy, wpatrzony w człowieka i  nieustająco w nim zakochany. Petit czarodziejsko odczytuje nastrój swojego Pana i z zaangażowaniem troszczy się, aby odpędzić złe myśli a przywołać uśmiech. Bo mu zależy. Bo jest skoncentrowany na kontakcie, bo rozumie ludzką mimikę, bo jak radar odbiera emocje. Pies empatyczny ponad standard.

Ale też nie dla każdego. Jego towarzyskość graniczy z nachalnością, jest gadułą i gawędziarzem, a jego entuzjazm bywa uciążliwy, zwłaszcza gdy towarzyszy nam jak cień i uprzejmie zagaduje gdy zatrzymamy się choć na moment i upoluje nasze spojrzenie.

Za oknem upał, a u nas nadchodzi słoneczny CZAS PETITKÓW.  Nasi mali kosmici już wkrótce się zameldują po właściwej stronie maminego brzucha, aby za dalsze dwa miesiące, na przełomie września i października iść do Nowych Domków jako idealne towarzystwo na jesienne spacery oraz idealny podgrzewacz dołóżkowy na mrozy nocne 🙂

Na filmikach można obejrzeć kolejne etapy rozwoju malców, najnowsze relacje są najniżej. Gościnnie pojawia się starszak Lucjan.

Mam oto zaszczyt przedstawić Państwu naszych osiem ósmych cudów świata z ubiegłego miotu. Kurtyna, oklaski!!! W gratisie na końcu występ starszaka Lucusia, A pokaz zaczyna panna Kropeczka…

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej dzieciaki Petit Basset Griffon Vendeen – już w nowych domkach! Nowe Rodziny serdecznie pozdrawiamy i życzymy mnóstwo radości i satysfakcji. Jeszcze tylko wspomnienia filmowe…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

This is a text block. Click the edit button to change this text.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!