Ostrzeżenie
8 lipca 2012 Beta Plus

Wszystko, co znajduje się na naszej stronie, jest naszą SUBIEKTYWNĄ refleksją. Nie rościmy sobie pretensji do bycia ekspertami w każdej dziedzinie, cały czas się uczymy, najchętniej od najlepszych. Chcemy podzielić się naszymi doświadczeniami, nie uważając naszych rad za Jedyne Słuszne. Nie mam patentu na wszechwiedzę, nie jesteśmy przemądrzali. Ktoś może przecież uważać, że użycie ludzkiego szamponu dla psa – nawet sporadyczne – to zbrodnia, transportówka jest niewygodna, a jeść powinny psy wyłącznie surowe mięso z gotowanym ryżem itp. Być może. A może wcale nie.
Starałam się tutaj odpowiedzieć na pytania, które najczęściej zadają mi nabywcy moich szczeniąt oraz inni „psiarze”. Wprawdzie zawsze proszę, aby osoby przyjeżdżające po zwierzaczka zarezerwowały sobie sporo czasu na rozmowę, wprawdzie zawsze chętnie doradzam przez telefon lub mailem, ale myślę, że pisemne porady również się przydadzą.
Gromadzę doświadczenia przez wiele lat, czytam mnóstwo literatury fachowej, wymieniam się doświadczeniami z innymi hodowcami i kocham psy. A ta strona zawiera najważniejsze informacje, które mogą się wam przydać w kontaktach z Waszymi Wspaniałymi Psami.