Mieszkamy w centrum kraju, w maleńkiej miejscowości Lisy obok niewiele większych Brąszewic, będących jednakże gminą. Kiedyś było to województwo sieradzkie, aktualnie łódzkie. Pieski od nas mieszkają w całej Polsce i za granicą (najdalej w Szwecji) i nic w tym dziwnego, bo po przyjaciela na około 15 lat warto wybrać się w najdalszą nawet podróż. W końcu pies to jedyna miłość, którą można kupić za pieniądze. A nasze okolice są piękne o każdej porze roku.

Beta Plus Hodowla Psów Rasowych

Takie są u nas zachody słońca.

Dojazd do nas możliwy jest od strony
– Sieradza (Łodzi, Warszawy),
– Kalisza ( kierunek od morza),
– i od Złoczewa (Częstochowa, Śląsk).


Generalnie mówiąc wszystkie drogi prowadzą na Lisy (tubylcza tradycja woli „na Lisach” niż „w Lisach”). A tak wygląda nasz domek. Chociaż chyba musimy zaktualizować fotki, bo na garażu powstała woliera dla kotów a ogródek najpierw zarósł a następnie został starannie zniszczony przez adoptowanego owczarka Czarka, cudnego psa-demolkę z rozumkiem Kubusia Puchatka.

Beta Plus Hodowla Psów Rasowych
Telefon komórkowy: 604484931 (najlepiej po 18 w dni powszednie – w pracy nie wypada odbierać – i bez ograniczeń w dni wolne – chociaż przed kawusią o 10 rano jestem raczej mało komunikatywna). Odpowiadam na SMS-y , dopóki mi chłopaki znowu nie wymienią modelu telefonu, bo jako jednostka atechniczna będę potrzebowała czasu na ponowne opanowanie sztuki wysyłania tychże (SMS-ów, nie chłopaków).
adres mail marki@poczta.fm

Potrzebna mapka?
kliknij

znajdź Lisy – woj łódzkie.
ZAPRASZAMY!